Карты роуминга TravelSIM

be29a45965В Україні послуга передплаченого роумінгу TravelSiM від UTT&CSC з‘явилася у 2005 році. Сім-карта вигідного роумінгу TravelSiM стане в нагоді тим, хто хоч раз на рік виїжджає закордон.

TravelSiM забезпечить Вас зв’язком у > 190 країнах світу. Так-так, одна сім-картка з незмінним балтійським номером у Вашому телефоні й Ви завжди на зв’язку.

Зверніть увагу, що у ≈ 140 країнах (включаючи європейські країни, Туреччину, Єгипет, Росію) вхідні дзвінки будуть для Вас безкоштовними!

Тарифи на вихідні дзвінки починаються від $0,25/хв. і більш ніж в 150 країнах не перевищують $1,00 за хвилину. Що цікаво, вказані тарифи на вихідні дзвінки єдині незалежно від напрямку – тобто Ваші дзвінки всередині країни перебування (локальні) або дзвінки до України чи Франції, до Росії або США будуть мати одну й ту ж вартість, за виключенням окремих країн, наприклад Куби чи Інмарсату. Ще однією зручністю є універсальність тарифів – вони діють цілодобово, незалежно від обраної мережі у кожній окремій країні.

СМС-повідомлення — від $0,10 Також можна відіслати СМС з будь-якої країни за єдиною ціною $0,10 через TravelSiM-меню. Відсутні абонплата та плата за з’єднання.

ТревелСіМ пропонує максимальну кількість зручних і доречних додаткових послуг:

•ТревелТариф: $0,25/хв. між абонентами ТревелСіМ у ≈ 140 країнах;
•Пакетні Євродзвінки, дзвінки з кран Євросоюзу і Туреччини з другої хвилини будуть тарифікуватись по $0,25/хв.;
•Акційні СМС — з країн Євросоюзу, Туреччини, Єгипту, Китаю, Російської Федерації від $0,10;
•Я люблю Україну — єдиний тариф на дзвінки в Україну — $0,29/хв., єдиний тариф на смс — $0,15;
•GPRS – послуга мобільного інтернету від $0,10/1Mb;
•Послуга «Персональний асистент» включає в себе консьєрж послуги, бізнес послуги, медичні послуги та допомогу в екстрених ситуаціях, а також послугу усного перекладу більш ніж 90 мовами;
•Можливість об’єднання номерів у «Загальний рахунок»;
•Послугою «Передзвоніть мені» можна скористатися, якщо не залишилось коштів на балансі TревелСіМ для здійснення дзвінка;
•Та безліч інших доречних послуг.
Тарифи вказані естонським мобільним оператором TravelSiM.

Придбати та поповнити стартові пакети ТревелСіМ Ви можете у нас!

 

Инструкция по эксплуатации сим-карты роуминга ТревелСим (на украинском языке)

Карты роуминга TravelSIM

Спочатку

1. Обережно відокремте СІМ-картку від пластикового тримача та вставте її в свій мобільний телефон* згідно з інструкцією до нього.
2. Ввімкніть телефон.
3. Впевніться, що в головному меню Вашого телефонного апарату з’явився додатковий пункт — «TravelSiM»
4. Відтепер Ваш телефон має новий балтійський номер (його вказано на зворотному боці тримача). Повідомте цей новий номер Вашим рідним, друзям та колегам, залиште на своєму автовідповідачі та вкажіть на власних візитівках.
Отже, Ви маєте можливість здійснювати та приймати дзвінки у більш, ніж 180 країнах за супервигідними тарифами!

42de080204Як дзвонити?

Наберіть номер абонента у міжнародному форматі, що містить код країни та код міста або мережі. Набір здійснюється без пауз! Не забудьте перед номером набрати символ «+» або 00 (два нулі).

+ [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону] або
00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]

Увага! В разі відмови апарату приймати номери у зазначених форматах використовуйте, будь-ласка, такий формат набору:

*146*00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону] #

Приклад:
+38 044 2238008 при дзвінках на київські номери
+38 050 8001001 при дзвінках на мережу УМЗ-050
+38 098 8001001 при дзвінках на мережу Київстар-098
*146*00 38 044 2238008# додатковий варіант набору

Натисніть кнопку «Call» / «Подзвонити». На екрані телефону з’явиться повідомлення “Wait for call” (“Очікуйте”) або подібне.
Через деякий час ви отримаєте вхідний дзвінок. Натисніть кнопку «Answer» / «Відповісти».
Зачекайте на з’єднання з Вашим респондентом та спілкуйтеся!
Після закінчення розмови натисніть кнопку «End»/ «Завершити»

Використання записної книжки

Ви можете дзвонити обираючи номери телефонів з записної книжки телефону. Для цього необхідні номери повинні бути записані у вигляді:

+ [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону] або
00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону] або (в залежності від моделі апарату)
*146*00 [kод kраїни] [kод міста] [номер телефону]

c8428af122Перевірка балансу

Ви можете дзвонити ти приймати дзвінки доти, доки на Ваш баланс лишається позитивним. Для перевірки балансу:
Наберіть на клавіатурі телефону

099 або *146*099# або меню/TravelSiM/check balance

Натисніть кнопку «Call» / «Подзвонити».
На екрані телефону з’явиться повідомлення з інформацією про залишок Ваших коштів – баланс.
Додатково Ви маєте можливість визначати свій баланс прослуховуючи перед кожним з’єднанням автоматичне повідомлення станції про залишок хвилин англійською мовою.

Поповнення балансу:

Дізнайтеся за довідковими телефонами або на w.TravelSiM.ua адреси точок роздрібного продажу продукції TravelSiM або про інші варіанти поповнення: пряме поповнення, платіжними картками, в мережах платіжних терміналів, тощо.

Придбайте 16-значний код поповнення балансу TravelSiM у вигляді пластикової картки або електронного ваучеру номіналом $10, $20, $50 або $100.

8f2fdd454f

Наберіть на клавіатурі телефону

*146*098 [kод поповнення]#

Натисніть кнопку «Call» / «Подзвонити»
На екрані телефону з’явиться повідомлення з інформацією про поповнення Вашого балансу.
Ви можете виконати поповнення на рахунок TravelSіM, знаючи код поповнення і номер TravelSiM, за допомогою спеціальної сторінки.

Відправка та прийом СМС-повідомлень

Ви можете відсилати та одержувати СМС-повідомлення у звичайних спосіб, згідно інструкцій до Вашого апарату. Додаткові дії з настройки, зокрема номеру СМС-центру, непотрібні вони зберігаються на СІМ-картці.
У випадку відмови Вашого апарату надсилати СМС-повідомлення спробуйте зробити це за допомогою пункту «Send SMS» додаткового меню «TravelSiM».

Зверніть увагу!

Прийом повідомлень в кирилиці підтримується не всіма видами телефонних апаратів, тому рекомендуємо надсилати повідомлення в кирилиці, тільки якщо Ви впевнені в тому, що телефонний апарат, того хто отримує повідомлення підтримує кирилицю в SMS.

Максимальна довжина повідомлення в кирилиці — 70 символів. Якщо Ви набираєте повідомлення кириличними літерами, але обираєте <<латиниця>>, тоді кириличні літери транслітеруються в латиницю і текст відправляється латинським алфавітом.

Не забувайте, що при транслітерації деякі кириличні літери передаються декількома латинськими, тому в результаті повідомлення може виявитись більше, ніж Ви очікуєте і містити більше 160 символів.

Крім того, якщо Ви вставляєте деякі <<екзотичні>> символи, вони можуть не транслітеруватись і через це Ваше повідомлення може не відсилатись.

SMS через USSD не підтримують кирилицю.

Увага! У Вас є можливість дещо заощадити на відправці СМС
• Активуйте послугу «АкційніСМС» та відправляйте повідомлення від $0,10
• В разі використання TravelSiM-меню. Вартість такого USSD-SMS = $0,10. В разі відправки SMS через USSD має бути лише латиною.

Меню TravelSiM

Ви маєте можливість здійснювати дзвінки, відправляти SMS, перевіряти та поповнювати баланс, використовуючи додатковий пункт меню телефону «TravelSiM». Це меню надає доступ до таких сервісних функцій:
• Подзвонити
• Відправка SMS
• Перевірити баланс
• Поповнення балансу
• Дзвінок в службу підтримки

Дзвінки з України на номери TravelSiM

Набір номерів TravelSiM з України здійснюється за такими правилами:
з дротових ліній (Укртелеком та інші): 00 3725 [номер абонента] з мережі Київстар: 00 3725 [номер абонента] з мережі МТС: 00 3725 [номер абонента]

В разі виникнення проблем

У випадку появи підозр щодо роботи місцевої мережі мобільного зв’язку радимо змінити мережу реєстрації на будь-яку іншу сумісну з послугою TravelSiM. Тарифікація Ваших дзвінків при цьому лишається незмінною. Інструкції зі зміни мережі можна знайти в Посібнику Користувача до Вашого апарату.

В разі неможливості здійснити дзвінок або надіслати СМС спробуйте зробити це за допомогою меню «TravelSіM» — цьому випадку будуть використані альтернативні технології.

Звернутися до багатомовної служби технічного супроводу TravelSiM можна за номером
*146*00 372 6868 000#
з номерів TravelSiM (перші три хвилини дзвінка – безкоштовно. З 4-ої хвилини діють стандартні тарифи вихідного дзвінка з країни перебування).

de05f7fe13Технічні вимоги

• Здійснити перший дзвінок можна у будь-якій сумісній мережі в Україні або закордоном. Разом з тим радимо перевірити сумісність СІМ-картки та Вашого апарату перед від’їздом.
• Послугою можна скористатися з мобільного телефону, сумісного з СІМ-картками стандарту GSM.
• У залежності від країни перебування апарат має підтримувати стандарт GSM-900/1800/1900, 3G, тощо.
• Тримач з кодами PIN та PUK необхідно зберігати, в т.ч. для можливої майбутньої заміни СІМ-картки в разі її втрати або ушкодження.
• Щоб здійснювати вихідні дзвінки з апаратів з підтримкою двох сім-карт – ТревелСімка повинна обов’язково стояти в першому (основному) слоті
• Окремі оператори мобільного зв’язку та їхні дилери можуть здійснювати продаж телефонних апаратів з блокуванням від СІМ-карт інших операторів (Sim-Lock). Блоковані апарати не можуть працювати з картками TravelSiM.

Власникам апаратів марки Samsung у більшості випадків необхідно одноразово провести додаткові дії на початку користування. А саме:
зайти в Меню -> Додатки -> TravelSiM -> Setting,
підтвердити свій намір натиснувши «Так»,
далі в полі вводу ввести «1101» та натиснути «Так»,
після чого знову підтвердити свій намір натиснувши «Так»
та вийти з меню.
Після цього апарат має сприймати номери у звичайному міжнародному форматі.
В разі зміни апарату на апарат іншого виробника необхідно повторити зазначені дії, але в полі вводу необхідно ввети «1102».

GPRS-Інтернет

Для користувачів послуги передплаченого роумінгу TravelSiM, які бажають час від часу отримувати доступ до Всесвітньої мережі Інтернет пропонуємо GPRS-інтернет. Маючи відповідний телефонний апарат з цією послугою Ви зможете мати з’єднання по технологіям GPRS, EDGE та навіть 3G. Конкретні технології та швидкість передачі данних залежать від можливостей місцевої мережі, в якій Ви зареєструвалися.
Настройки апарату
Настроїти апарат для TravelSiM-GPRS можна вручну. Використовуйте, будь-ласка, наступні параметри. Детальні інструкції щодо налаштувань Вашого мобільного апарату можна знайти в Інстукції до Вашого апарату.
Параметр значення
APN / Точка доступу: send.ee
Username / Ім’я користувача: 3725xxxxxxx (Ваш номер TravelSiM)
Password / Пароль: (не заповнюйте)
Outgoing mail server / SMTP Вашої е-скриньки або
Сервер вихідної пошти: gprsmail.send.ee

Після настройки для доступу до мережі можна використати вбудовані відповідні програми в самому апараті, наприклад Opera Mini. Також можна використати телефонний апарат в якості модему для Вашого ноутбука.
Найбільш зручний для Вас варіант використання Ви маєте обрати самостійно.
Послуга працює в обмеженному списку країн/мереж. Будь-ласка, дізнайтеся про можливість використання послуги GPRS-інтернету в необхідній Вам країні зі списку країн/мереж наведеному в прейсуранті.
Користування послугою можливе за умови наявності балансу, більшого за $9.00 !!
Тарифи та список партнерських мереж можуть змінюватися без попередження.
Радимо з’ясовувати актуальний тариф у необхідних Вам країнах безпосередньо перед поїздкою.

Заміна сім-картки.

У випадку втрати або пошкодження SIM-картки є можливість відновлення SIM-картки у центральному офісі або в регіональних координаторів.
Необхідно надати пластиковий тримач (та бажано упаковку), з яким абонент придбав сім-картку (він містить серійний номер сім-картки та ПІН-коди). Абоненту доведеться тільки сплатити вартість нової сім-картки та, в деяких випадках відповісти на прості питання щодо використання загубленої сім-картки. Після цього абонент може використовувати старий номер та залишок балансу з втраченої картки.
В разі втрати сім-картки, крадіжки або пошкодження абонентом — вартість нової сім-картки становить $3. При належній сумі на рахунку кошти для оплати відновлення можна списати з абонентського балансу.